Pek çok diğer alanla birlikte transkript tercüme konusunda da kendini kanıtlamış ve tecrübe sahibi yeminli tercüman kadromuz transkript çeviri ihtiyaçlarınızı profesyonel şekilde karşılıyor. Hizmet kapsamına ve diğer tüm detaylarla dair sorularınızı bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Yeminli ve noter onaylı tercüme alanında kadro yetkinliği ve tecrübe bakımından fark yaratan TurkeyTercüme Bürosu,  İngilizce’den Almanca’ya, Rusça’dan Arapça’ya kadar tüm dillerde transkript tercüme ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Tercümesini talep ettiğiniz belge ile birlikte diğer tüm detayları ve varsa özel notlarınızı Müşteri danışmanlarımıza ileterek profesyonel çeviri hizmetini  kısa sürede en uygun fiyata almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Belgelerinizi elden, posta / kargo yoluyla ya da internet üzerinden ulaştırabilir, tercümesi tamamlandığında aynı şekilde teslim alabilirsiniz.

Transkript Nedir? Transkript Tercümesi Nedir?

Çeşitli eğitim kurumlarından aldığınız lise, lisans, yüksek lisans, doktora gibi eğitimlerin içeriği ile ilgili detaylı not döküm bilgisini içeren belgeye transkript ya da Türkçe adıyla not döküm belgesi adı verilir. Transkript tercümesi ise; yapılacak olan başvuruya göre transkriptinizin orijinal dilinden başka bir dile, içerik ve biçimi korunarak yeminli tercüman aracılığı ile çevrilip onaylanma sürecini kapsar.

Noter Onaylı Transkript Tercümesi

Yurt dışı eğitim başvuruları, burs başvuruları, denklik başvruları gibi sebeplere bağlı olarak farklı kurumlar öğrencilerden yeminli transkript tercümesi, bazı durumlarda ise noter onaylı transkript çevirisi talep edebilir. Yeminli tercüme için ilgili yeminli tercüman ve yeminli tercüme bürosunun imza ve kaşesinin tercüme edilmiş transkript üzerinde bulunması gerekir. Noter onayı işlemi ise profesyonel bir tercüme bürosu tarafından sizin adınıza gerçekleştirilebilir. Transkript çeviri belgesini teslim edeceğiniz kurumdan, belgeyi yeminli mi yoksa noter onaylı olarak mı istediğini net bir şekilde öğrenmenizde yarar var.

Yurt dışında faaliyet gösteren eğitim kurumları, YÖK, burs merkezleri hatta işverenler tarafından farklı amaçlar için transkript tercümesi talep edilebilir. Bu alanda tecrübe sahibi ve güven veren bir tercüme bürosuyla anlaşarak tüm tercüme ve onay işlemlerini sizin adınıza gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm alanlarda profesyonel, eksiksiz ve etkili tercümenin adresi Ankara Tercüme Bürosutranskript çeviri ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılıyor. Geniş uzmanlık alanı, her dilde kusursuz çeviri, köklü tecrübe ve güven verici referanslarıyla öne çıkan Turkey Tercüme, dikkat, özen ve uzmanlık isteyen tüm transkript tercüme taleplerinizi en kısa sürede karşılamaya hazır. Bizimle ofisimizde yüz yüze görüşebilir, telefonla iletişim kurabilir, mail ya da whatsapp aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Transkript Tercüme Fiyatları

Transkript tercüme fiyatları, kaynak – hedef dil, içerik, karakter sayısı, teslim süresi, talep edilen onaylar gibi kriterler üzerinden belirlenir. Belgenizi bize ulaştırdıktan sonra uzman proje ekibimiz aracılığı ile size kısa sürede fiyat ve diğer tüm detaylarla ilgili dönüş yapılır. Turkey Tercüme Bürosu sizi en iyi çeviri hizmetiyle, en uygun fiyat karşılığında buluşturur.

Transkript tercüme süresi ise, yine kaynak ve hedef dile, içeriğe ve mevcut iş yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Süre ve diğer tüm konulardaki sorularınızı bizi arayarak sorabilir, en güncel ve net bilgiye bu yolla ulaşabilirsiniz.

Transkript Çeviri

(Transkript çeviri örneği)

İstediğiniz dilde transkript çeviri talebinizi ve söz konusu belgeyi bize elden, posta yoluyla ya da whatsapp üzerinden ulaştırabilirsiniz. Çeviriniz çok kısa bir süre içinde tamamlanarak istenen onaylarla birlikte kullanıma hazır şekilde size teslim edilir. Süreçle ilgili detayları öğrenmek, isteklerinizi iletmek ve her türlü danışmanlık hizmeti için bizi arayabilirsiniz.